Sanibay – My o nás

Značka „Sanibay“ bola založená v roku 2004, aby dala meno vírivkám, ktoré sú výhradne vyrobené v Nemecku. Pod značkou Sanibay bolo dodnes vyrobených viac ako 2000 vysokokvalitných víriviek. Označenie „vyrobené v Nemecku“ teda nie je len fráza, ale u nás sa tento zmysel aj do detailu dodržiava. Každá vírivka je ručne vyhotovovaná a vie splniť individuálne požiadavky zákazníkov. Sanibay je označenie pre najvyššiu kvalitu, spoľahlivosť, záväzok a veľmi dobrý pomer cena-kvalita. Práve pri veľmi odlišných kúpeľnových situáciách nám pomáhajú dlhoročné skúsenosti pri vývoji optimálnej vírivky.

 

 

 

 

Video firmy
Vedľa umiestnené Sanibay firemné video ukazuje, ako pracujeme a čo stojí za menom Sanibay. Nehovoríme len o kvalite a inovácií, my tým aj žijeme!

Určite si to pozrite, oplatí sa to!

 

Kvalita

Naša požiadavka na kvalitu je veľmi vysoká. U nás platí nadovšetko, neustále zvyšovať kvalitu. Vyhotovenie dobrého konečného produktu je dlhý proces a začína práve výberom dodávateľov, ktorí v našom prípade, až na málo výnimiek pochádzajú zväčša z Nemecka a Rakúska. Každý vstavaný diel je vyberaný podľa najväčších kritérií a perfektne pasuje do celkovej koncepcie každého vírivkového systému.

Výroba sa realizuje podľa jasných Checklistov, ktoré sú neustále prepracovávané. Na našich spolupracovníkov nevyvíjame žiaden časový tlak. Náš hlavný prístup je svedomitosť.

Na záver produkcie víriviek stojí dôsledné preskúšanie a kontrola celého systému. Popri optickej kontrole, je vírivka testovaná vodou. Nasleduje skúška tesnosti bez tlaku. Pritom sú otestované všetky funkcie. Až keď sú uskutočnené všetky technické skúšky, je vírivka podrobená záverečnej optickej kontrole podľa špeciálneho checklistu. Až potom smeruje vaňa s vírivkou do expedície k zákazníkom.

Tento postup sa oplatí, pretože náš reklamačný rating je minimálny.

Súčasti s vysokou účinnosťou

V našich vírivkách využívame vysokokvalitné súčasti. Do vírivkových systémov Sanibay Comfort a Sanibay Maxi Deluxe sú montované súčasti firmy Koller z Rakúska, ktorá je známa svojou vysokou kvalitou. Ako čerpadlá využívame extra tiché Silent-čerpadlá, ktoré sú vybavené oddelenou zvukovou izoláciou, ktorá sa stará o príjemné ticho. Ako pumpu využívame pri rôznych vírivkových systémoch Koller-Eco-pumpy, ktoré sú v porovnaní s ostatnými vírivkovými pumpami na trhu extrémne šetrné – napriek vysokému objemu ich prietoku. Takto možno pri nízkej spotrebe elektrickej energie docieliť silnú masáž. 

Individualita

Žiadna Sanibay vírivka nie je ako ostatné. O to sa nestará len enormne veľký výber rôznorodých vaní. Každá Sanibay vírivka môže byť prispôsobená vašim individuálnym požiadavkám. My ponúkame množstvo rozdielnych variácií, napr. terapia chrbta, Powerjet systém, alebo špeciálna Jednopáková-armatúra obruby vane pre jej naplnenie. K tomu si môžu naši zákazníci veľa vecí zvoliť sami, napríklad na ktorej strane budú súčasti naištalované alebo ako budú rozmiestnené dýzy. My zo Sanibay sa prispôsobujeme vašim želaniam a vašim zvyklostiam.

Prebudili sme u vás záujem ? Ozvite sa nám kľudne kedykoľvek, poradíme vám.